Sokolský ples je po roce opět před námi. Jako novinku vám na něm nabídneme úžasnou barmanskou show a stejně jako loni zde budeme mít skvělý fotografický koutek, kde každému udělají fotografii na počkání. Nebude samozřejmě chybět předtančení, tombola, občerstvení a k tomu všemu nám bude opět hrát skvělý taneční orchestr TOX.

Vstupenky je možné zakoupit na třech známých místech: v Informačním centru města a v drogerii ŠLAK, oboje na náměstí Arnošta z Pardubic v Českém Brodě a také v naší kanceláři. Členové Sokola mají na ples výraznou slevu (platnou pro 2 vstupenky), ta ale platí pouze pro vstupenky zakoupené v kanceláři. Stejně tak případnou rezervaci stolů si můžete domluvit pouze v kanceláři. Ostatní dvě místa prodávají vstupenky výhradně za plnou cenu a bez možnosti rezervace. Díky za pochopení.

Vstupenky jsme rovnoměrně rozdělili mezi všechna tři prodejní místa a pro jasný přehled jak budou stoly v sokolovně rozmístěny, kolik se ke každému stolu vejde lidí a jaké prodejní místo má lístky k vámi vybranému konkrétnímu stolu k dispozici slouží pdf soubor níže. Po jeho rozkliknutí toto vše hned zjistíte …  🙂

Těšíme se na vás!

Priloha Smlouvy Sokol Rozmisteni Stolu Sokolský ples 2