Kalendář akcí

V polovině prosince jsme v sokolovně přivítali jednu z nejznámějších stálic trampské scény, hudební skupinu Hop trop. Pro všechny přítomné milý hudební vánoční dárek a skvělý pohodový večer. Sálem zazněly písničky zcela nové, ale i staré dobré hity, které publikum dobře znalo a zpívalo spolu s kapelou. Měli jsme také možnost seznámit se prostřednictvím fotografií a vyprávění s dalekými kraji Aljašky, kam se kluci z kapely v rámci svého muzikantského cestování po světě dostali. To, že se sokolovna krásně zaplnila diváky i přesto, že v KD Svět měla vystoupení Bára Basiková, svědčí o tom, že Hop trop je opravdu kvalitní značka, prověřená více než 35 lety putování po hudebních pódiích. Na ukončení kalendářního roku jsme si nemohli přát nic lepšího.

No a je pochopitelné, že málokdo odolal a když se naskytla ta možnost, koupil si CD, DVD či knížku a jako bonus získal i podpisy umělců.

Konání jaké kulturní akce byste uvítali v sokolovně ?
Únor 2018
« Led