Archiv pro den: 1.7.2017

Se začátkem prázdnin zároveň skončil i cvičební rok 2016 – 2017. Byl to rok veskrze úspěšný – ostatně stačí zalistovat zpět našimi webovkami – a my si jen můžeme přát, aby ty další roky nebyly jiné. Každopádně teď se všichni, kdo v Sokole pracujeme, ať už jako cvičitelé či činovníci, těšíme na volné léto a pár týdnů, kdy do sokolovny (až na pár výjimek) ani my moc chodit nebudeme.

To ale neznamená, že by v Sokole ustal veškerý život. Volna v sokolovně využijeme ke spoustě větších i drobnějších prací a oprav, sloužících k ještě lepším možnostem využívání prostor v příštím cvičebním roce. A samozřejmě – jako zatím každý rok – pustili jsme se i do jedné veliké investiční akce. Tentokrát je to oprava hned dvou stran fasády historické budovy sokolovny. Zatímco loni jsme zvládli opravu jižní fasády v Tyršově ulici, letos to je strana severní – vzadu za sokolovnou, a strana východní – směrem k náměstí. Držte nám palce, je to technicky hodně náročné a spojené s inovací hlavního přívodu elektřiny do sokolovny, a to bude, jak se ukazuje, poměrně tvrdý oříšek.

V červenci si naordinoval volno i výbor jednoty, který začne znovu pracovat v srpnu. Proto i zde, na webu, se mnoho nových příspěvků v červenci neobjeví.

Každopádně si poznamenejte do svých diářů, že v sokolovně se začne cvičit od druhého zářijového týdne, tedy od 11. září!

Přejeme všem krásné a pohodové prázdniny a těšíme se se všemi na setkání v novém cvičebním roce 2017 – 2018!

výbor T. J. Sokol Český Brod

Konání jaké kulturní akce byste uvítali v sokolovně ?
Červenec 2017
« Čvn