Archiv pro den: 13.5.2018

1. Byla ustanovena pracovní skupina na zpracování problematiky GDPR.
  2. Stejně tak byla ustanovena pracovní skupina pro organizaci oslav 100. výročí vzniku republiky.
  3. Uběhly tři měsíce od termínu, kdy měly být zaplaceny členské příspěvky. Proběhnou poslední „přátelské“ upomínky těm, kteří je dosud nezaplatili, a pak už začneme s jejich penalizací.
  4. 12.5. proběhne v městském parku akce FENEG 2018 – Festival neziskových organizací. My se ho samozřejmě účastníme s vlastním stanovištěm.
  1. Organizace župních závodů dne 15. dubna nebyla na dobré úrovni. Nebyly nám podány včas řádné informace o věcech potřebných pro zajištění závodů. Napsali jsme proto vytýkací dopis na naši župu a pokud bychom byli opět vybráni pro uspořádání takovéto akce, budeme žádat úplné a detailní informace včas.
  2. 9.5. se opět sejde náš Klub sokolských seniorů, tentokráte má na programu procvičování paměti seniorů prostřednictvím her.
  3. Oddíl stolního tenisu požádal o financování sportovních sokolských triček, určitě jejich realizaci podpoříme. Stolní tenis nás reprezentuje po celém kraji, společný úbor je rozhodně na místě.
  4. Zástupci jednoty se zúčastnili školení o GDPR – ochraně osobních údajů, což je nová směrnice EU, vztahující se na všechny subjekty, ať už jsou komerční či neziskové. Poměrně závažná záležitost a opět spousta nového a nového papírování… 🙁
  5. Valné hromady župy Barákovy se jako delegáti zúčastní ses. Farkasová a br. Petrásek
  1. Bude proveden průzkum stavu střešní konstrukce. Z tohoto důvodu bylo domluveno místní šetření se specializovanou firmou, která provede průzkum. Střešní konstrukce byla léta opomíjenou součástí budovy a v případě např. dlouhodobého zatékání by se mohl objevit velký problém s jejím stavem. Z toho důvodu byla i vyklizena půda nad malým sálem.
  2. 15. dubna proběhnou v sokolovně celodenní župní závody všestrannosti. Naše jednota zajišťuje prostory a vybavení potřebné k jejich zdárnému průběhu.
  3. Termíny pro pořádání oslav 100. výročí od vzniku Československé republiky byly dohodnuty na 20. a 25. října. Přímo 28. říjen vychází poměrně nevhodně – přesně uprostřed 5 dnů volna.
  1. Na 1. máje poskytneme azyl účastníkům Automobilového okruhu veteránů.
  2. Ke konci dubna se naši zástupci zúčastní připomenutí 100 let od narození Bedřicha Nezavdala, českobrodského legionáře, který padl v 1. světové válce.
  3. Řešíme budoucí podobu a pravidla fungování nadcházejících kurzů tance a společenského chování.