Druhou část sokolské Mikulášské jsme zahájili několika fotografiemi z ukázek dalších dětských oddílů, konkrétně Předškoláků a Sebeobrany. Všechny ukázky sledovalo napjatě obecenstvo jak z řad dětí ostatních oddílů tak i rodiče a prarodiče.

Závěrečná ukázka byla tou nejočekávanější, protože se jednalo o nácvik sletové skladby, se kterou by nás děti z oddílu Všestrannosti měly v příštím roce reprezentovat na XVI. všesokolském sletu. Skladba s názvem „Cirkus“ je velmi náročná, poměrně dlouhá a cvičí se v ní s tzv. „RinoSety“, velikými dopadovými žíněnkami, které dokážou nahradit spoustu dosud užívaného nářadí, jsou velmi variabilní a tvoří základ nového cvičebního programu. Dají se i skvěle rozebrat na cca 30ti centimetrové pruhy a tuto možnost právě využívá sletová skladba. Podívejte se sami…

Po zaslouženém potlesku došlo na to, na co se všechny děti těšily nejvíce. Přišel Mikuláš, čert a anděl a začala nadílka jednotlivým oddílům.

Po dětech si svoji nadílku od Mikuláše zasloužili také všichni ti, kteří se po celý cvičební rok dětem ve svém volném čase věnují, tedy jejich cvičitelé. Jen škoda, že se v této chvíli projevila nevychovanost některých rodičů, kteří namísto, aby pár minut ještě vydrželi v sále a cvičitelům alespoň potleskem za jejich práci poděkovali, hned poté, co jejich „Pepíček“ dostal od Mikuláše nadílku, už pádili do šatny. Bylo to nezdvořilé a nevychované a tito rodiče by se měli zamyslet nad tím, zda to byl pro jejich děti dobrý příklad…

A pak už se otevřelo strašidelné „peklo“. Dlouhá fronta zájemců se táhla až skoro doprostřed sálu a zážitek z něj byl opravdu nevšední.

Sledujte nás
Oznámení
Historie příspěvků
Prosinec 2018
Po Út St Čt So Ne
« Lis    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
SponzořiPartneři