Kalendář akcí
  1. 4.12. proběhne tradiční „Dětská mikulášská“ pro všechny naše dětské členy. Samozřejmě, že přijde nebeské trio, budou se rozdávat dárečky, v suterénu bude ďábelské peklo a také se nám děti pochlubí ukázkami ze své oddílové činnosti. Začátek bude v 16 hodin.
  2. Téhož dne, tedy rovněž 4.12. v 19.30 – už bez Mikuláše – proběhne „Mikulášsko-vánoční  setkání“ dospělých členů Sokola, opět každoroční akce, spojená s dobrotami a povídáním.
  3. Náš internet je zcela překopán a doufejme, že k lepšímu. Spojení „vzduchem“ bylo pro svou občasnou nespolehlivost nahrazeno pevnou kabeláží, která by měla zaručit stabilní komunikaci se světem.
  4. Pro sletovou skladbu „Cirkus“ jsme přivezli ze župy 4 ks Rinosetu, ohromné tělocvičné nářadí, se kterým budou děti svoji skladbu nacvičovat. Zatím bude k dispozici pouze účastníkům skladby, ale po sletu ho budou moci používat i ostatní.
  5. Vzhledem k nadcházejícímu sletovému roku, kdy proběhne nejen ten „hlavní“ v pražském Edenu, ale i slety oblastní – nás se bude týkat ten v Brandýse nad Labem – a další doprovodné akce, rozhodli jsme se, že příští rok nebudeme pořádat naši „Pouť na Lipany“. A to i proto, že právě termín konání lipanské pouti se kryje s datem oblastního sletu, kde bude řada z nás účastna. Ale v roce 2019 už zase pochod k mohyle plánujeme.
  6. Články do Českobrodského zpravodaje začnou (sláva! 🙂 ) psát i další členové výboru. Stejně tak i nějaké příspěvky na naše webové stránky by měly vzejít z jiných klávesnic než z náčelníkovy.
  7. V prosinci se cvičí do 22.12., v rámci vánočních prázdnin se sokolovna bude pouze temperovat.
  8. Máme již téměř dokončenou fasádu historické budovy sokolovny – chybí nám pouze nový sokl z teracca, které se někde zdrželo. Firma proto na pár dnů práci u nás přerušila, tak jen doufáme, že ještě nebude mrznout…
  9. Máme za sebou i další část nové elektrifikace sokolovny, byl vyměněn jeden z hlavních rozvaděčů, nicméně na celkové nové přepojení od ČEZu budeme čekat až na příští rok.
Konání jaké kulturní akce byste uvítali v sokolovně ?
Únor 2018
« Led