1. Návštěva Sokolů z Bratříkova – naší chráněnky z počátku minulého století – se kterými jsme obnovili po desítkách let znovu styky, k nám zavítá a oplatí tak naši letní návštěvu v polovině října.
  2. Dlouhodobě jsme pronajali sály č. 4 a 5 Základní umělecké škole.
  3. Pokračujeme v úpravách klubovny – zakoupili jsme novou knihovnu, která nahradí stávající nepěknou almaru, kterou jsme dosud v klubovně měli. Po její instalaci se zaměříme už i na nějakou výzdobu těchto prostor.
  4. Klub sokolských seniorů začne 3.10. přednáškou o zdravotních problémech seniorů – tentokrát ne v sokolovně, ale v penzionu Anna. O den později, 4.10., už ale v sokolovně proběhne první poprázdninové setkání KSS.
  5. 24.9. se koná Sletová štafeta, kterou bude odstartována předsletová příprava na XVI. všesokolský slet. I z Českého Brodu poneseme naši zdravici sletu. Naše trasa je určena z Brodu do Nehvizd, Šestajovic a pak se asi vydáme i do Brandýsa… každopádně čekejte článek na webu.
  6. 20.9. proběhne v pořadí již třetí Noc sokoloven. My na ní letos uvítáme herce Petra Nárožného – samostatný článek bude rovněž umístěn na našem webu.
  7. Bude prodán přebytečný, a přiznejme si, že ne úplně pěkný stůl na stolní tenis. Oddíl ho již používat nemůže, protože nesplňuje závodní standardy a tak se ho za nějakou stovku rádi zbavíme.
  8. 27.10. se v městském parku u pomníčku T. G. Masaryka uskuteční vzpomínková akce k výročí republiky. Zveme i zástupce vedení města, spřátelené skauty a samozřejmě veřejnost.
  9. 22. ledna  příštího roku vystoupí v sokolovně známá televizní „Partička“. Předprodej lístků bude tentokrát hlavně přes celostátní síť Ticket stream, ale nějaké lístky budou v předprodeji i u nás.
Květen 2018
« Dub