1. Nadcházející oblastní sokolský slet v Brandýse nad Labem o posledním květnovém víkendu zabral podstatnou část jednání výboru. Věříme, že vše dopadne dobře, že naši členové, kteří zde budou cvičit zde předvedou skvělé výkony a že jim i od nás přijede tleskat hodně diváků.
  2. Doplníme naše osvětlení jeviště předními reflektory a mixážním pultíkem, aby bylo možné světla ovládat ze sálu. Pokud chceme, aby v budoucnu v sokolovně proběhla i divadelní představení, je to nezbytné vybavení.
  3. V příštím týdnu se uskuteční doplňující prohlídka krovů střechy sokolovny. Po té by měl již vzniknout posudek celkového stavu střechy a dle jeho výsledků uvidíme, co se střechou dál.
  4. 8., 11. a 12. června proběhnou v sokolovně každoroční školní akademie obou našich základek. Jde o celodenní záležitosti a v těchto dnech se ruší cvičení oddílů. Cvičitelé budou informováni mailem.
  5. Středočeský kraj zamítl naši žádost o dotaci na fasády. Je to pro nás velká škoda, tato dotace jako jedna z mála umožňovala finance použít na výrobu nových soch.
  6. Zámečníci zaměřili výjezd vedle sokolovny a čekáme na technický a finanční návrh vjezdové brány, která by měla uzavřít areál Sokola tak, jak tomu v minulosti bývalo.
Červen 2018
« Kvě