Kalendář akcí
  1. Na Den otevřených dveří nové školní budovy jsme připraveni. Máme hotové propagační materiály a na našem stanovišti u budovy budou probíhat i lehké soutěže pro děti a vystoupení oddílu aerobiku.
  2. Ke 100. letům republiky uspořádá Sokol putovní výstavu. My se jí zúčastníme naší prezentací o II. „náhradním“ všesokolském sletu, který v Českém Brodě proběhl v roce 1887.
  3. Akce Klubu sokolských seniorů začnou od října.
  4. Pokusíme se pro naše členy zjistit, jaké mají možnosti u zdravotních pojišťoven na slevy z výše členských příspěvků. Pokud to bude zajímavé, určitě najdete o těchto možnostech na webu.
  5. Povinné školení BOZP a PO pro všechny cvičitele, činovníky a všechny, kteří v sokolovně nějakým způsobem pracují proběhne 4. září v 18.30 hodin.
  6. Začínáme pracovat na výzdobě klubovny.
  7. Budeme odprodávat naše druhé výčepní zařízení, které vůbec nevyužíváme. Má-li někdo z čtenářů tohoto článku zájem, je možné se domluvit.
  8. V rámci propagace Sokola vymýšlíme sokolskou deskovou hru pro děti i dospělé. Bude nám to chvíli trvat, ale pokud se nám podaří dotáhnout ji do vítězného konce, bude to pěkná propagace v příštím jubilejním roce.
Konání jaké kulturní akce byste uvítali v sokolovně ?
Únor 2018
« Led