1. Sokolský ples se blíží a s ním se začínají tvořit i konkrétní úkoly. Zajistili jsme znovu otevření v loňském roce tak úspěšného fotografického koutku a novinkou na tom letošním plesu bude barmanská show. Samozřejmostí pak předtančení od prestižní taneční školy Plamínek. Začínáme obcházet naše sponzory.
  2. Klub sokolských seniorů pořádá 7.2. besedu s panem Vlastimilem Duškem, dlouholetým technikem divadla Semafor, právě o tomto legendárním divadlu.
  3. Na ples Partners zajišťujeme požární hlídku bez které to dnes už nejde.
  4. Domlouváme postup, jakým obnovit stabilní partu lidí na stavbu sálu na kulturní akce. Po rozpadu té minulé, která bezvadně fungovala, se nám to zatím moc nedaří. Hledáme dobrovolníky pro tuto práci, kterou samozřejmě platíme.
  5. V únoru proběhne  prověrka BOZP.
  6. Podali jsme si žádost o dotaci, pomocí které bychom mohli financovat zhotovení soch našich nových gryfů. Pro zhotovení soch je velmi málo možností, kde lze požádat – například Ministrstvo kultury na kopie soch nedává nic.
  7. 21.2. proběhne v KD Svět společné vystoupení tanečního oboru ZUŠ a sokolských oddílů Scénického tance a Všestrannosti. Poprvé snad uvidíme naživo i skladbu „Cirkus“, se kterou jedem reprezentovat naši jednotu na všesokolský slet.
  8. 22.4. vystoupí v naší sokolovně houslový virtuos pan Jaroslav Svěcený.
  9. 12.5. proběhne v městském parku akce „Feneg“ – neboli Festival neziskových organizací, kde bychom měli mít své stanoviště a také na pódiu předvést veřejností některé naše dovednosti.
Květen 2018
« Dub