Kalendář akcí

1) Na nadcházející Posvícenskou zábavu je třeba zajistit personální obsazení – jak pořadatelskou službu, tak i povinnou požární hlídku, obsluhu občerstvení atd. Pracujeme na tom. Plakáty i vstupenky jsou již v oběhu.
2) Znovu oslovíme odbor životního prostředí ohledně řezu košťat před sokolovnou, které kdysi byly pěknými hlohy. Je to ostuda, mít před kulturní památkou takové stromy.
3) Budeme pokračovat v úpravách klubovny. Zatím zde máme vybudované nové osvětlení, je zde vymalováno, pořízeny nové stoly a židle a zlikvidovány některé zbytečnosti. Nyní by na řadě měla být nová knihovna a pak také výzdoba na stěnách.
4) Den otevřených dveří na nové budově ZŠ v areálu nemocnice proběhl k naší spokojenosti, měli jsme zde jak propagační prospekty, tak i aktivní oddíl aerobiku s lákavými předváděčkami.

5) Proběhlo školení BOZP všech lidí, kteří v sokolovně nějakým způsobem pracují. I letos bylo pár absencí, ale odůvodněných, proto bude druhé kolo školení v nadcházejícím týdnu.

6) Jsme v přípravě na v pořadí již třetí „Noc sokoloven“, v rámci které u nás vystoupí známý herec pan Petr Nárožný. Plakáty jsou vylepené, vstupenky v prodeji, těšíme se!

Konání jaké kulturní akce byste uvítali v sokolovně ?
Únor 2018
« Led