1. Máme za sebou naši již třetí „Pouť do Lipan“. Účast sice menší, ale přisuzujeme ji souběžnému pochodu „Krajem lipanska“, který pořádali turisté. Nicméně náš stánek navštívili a naši výstavu shlédlo několik stovek návštěvníků historických atrakcí, kteří přišli kouknout, kdo tentokrát prohraje v tragické husitské bitvě. Změna se tedy nekonala, opět vyhrála panská jednota a sirotci to projeli na celé čáře. Ale my byli spokojeni, protože návštěvnost byla ohromná.
  2. Upravili jsme hrob prof. Kouly, plevelu dali sbohem a místo jeho posledního odpočinku je opět hezké.
  3. Byli jsme v Bratříkově! Po 70 či kolika letech se naše jednoty opět oficiálně setkaly. Velký článek o tom, jak to tenkrát bylo a proč jsme do Bratříkova vlastně jeli, je na našich stránkách.
  4. 8.6. začne montáž lešení na zadní a boční stranu sokolovny a od 12.6. by měla začít další etapa její opravy.
  5. Spolu s opravou fasády se do fasády umístí i potřebná kabeláž pro posílení celkového příkonu elektrické energie do sokolovny, protože jsme na horní hranici současných možností, a také kabeláž pro rozšíření kamerového systému a dálkového ovládání vjezdové brány, kterou bychom chtěli v budoucnu opět vrátit na její místo.
  6. Cvičení v sokolovně skončí 23.6. a začne buď 4. a nebo spíše 11. září, podle toho jak rychle budeme mít k dispozici volna cvičitelů.
  7. Je třeba se zaměřit na větší propagaci Klubu sokolských seniorů.
  8. Obdrželi jsme rozhodnutí MŠMT ohledně dotace na pořízení nářadí a vybavení. Uspěli jsme a tak se budeme moci opět trochu dovybavit.
  9. Pokud oddíl aerobiku nebude nadále pořádat Sokolský pětiboj, převezmou jeho konání oddíly všestrannosti.
Konání jaké kulturní akce byste uvítali v sokolovně ?
Září 2017
« Srp