Archiv pro den: 15.5.2019

1. V důsledku jiných záležitostí, které zaměstnaly členy výboru nad rámec jejich časových možností, se výbor rozhodl odsunout pořádání turistického pochodu „Pouť na Lipany“ až na příští rok. Mrzí nás to, ale na poslední chvíli se do této akce pouštět nechceme a raději rok počkáme.
  2. Druhý zářijový týden proběhne opět akce „Město v pohybu“. Dostali jsme v předstihu informace o akci a i když je to až v září, začínáme se připravovat už nyní.
  3. Agentura pořádající vystoupení M. Donutila v sokolovně jeho představení z důvodu malého zájmu zrušila a chce nový termín 22.10. s platností již zakoupených vstupenek. Tento krok šel zcela mimo Sokol, který nemohl toto nijak ovlivnit.
  4. ČOS má nové náčelnictvo. Těší nás, že novou náčelnicí ČOS se stala náčelnice naší župy Barákovy, Anička Jurčíčková. Moc gratulujeme a těšíme se, jak to teď bude v ČOS klapat… 🙂
  5. V krátkém časovém úseku jsme zaznamenali poměrně blízko sebe dvě havárie vody v suterénu. Je patrné, že tento úsek potrubí je na kraji své životnosti. V létě bude muset dojít k výměně potrubí.
  6. Sokol podal námitku proti návrhu změny regulativy na našem pozemku v rámci vytváření Regulačního plánu MPZ. Část našeho pozemku zde byla nesmyslně změněna do jiné kategorie, čímž by nám bylo znemožněno v budoucnu zde provádět některé aktivity. O naší námitce bude rozhodovat zastupitelstvo města.
  7. Město ukončilo I. etapu výstavby chodníku v Tyršově ulici. Etapa končí akorát u rohu sokolovny a týkala se našeho výjezdu a konce chodníčku na jejím boku. Měli jsme nějaké připomínky, ale jinak se po novém výjezdu jezdí daleko lépe.
Květen 2019
« Dub