Přeji si dostávat upozornění na nové články na webu

Daily Archives: 12.8.2019

1. Skončil XII. sjezd ČOS a z něj vzešlo i nové vedení. Pro nás potěšující, že starostkou ČOS zůstala i nadále ses. Hana Moučková, se kterou má naše jednota dlouhodobé přátelské vztahy, a náčelnicí ČOS se nově stala náčelnice naší župy, ses. Anička Jurčíčková. Nejen těmto dvěma sestrám, ale celému novému vedení ČOS přejeme hodně elánu do pracovních úkolů, kterých má před sebou ČOS opravdu hodně.
  2. Od 5. do 10. srpna proběhne v sokolovně taneční soustředění, kterého se účastní i naši cvičitelé a členové našich oddílů.
  3. Stavební akce letošních prázdnin je zaměřena na naše vstupní schodiště, které volá po rekonstrukci. Pokud je nosná konstrukce pod schodištěm ve stejně špatném stavu jako byla pod vedlejším schodištěm, máme nejvyšší čas.
  4. Pokud vše dopadne jak si představujeme, mohli bychom ještě do konce roku opravit krov sokolovny.

Prázdniny se pomalu chýlí, je čas doplnit resty. Jedním z nich jsou i dva zápisy z výboru z června tohoto roku… 🙂

1. Sál č. 6, kde se hraje zejména stolní tenis už není tak pěkný jak při zahájení činnosti. Malba díky sportovním kláním v pinčesu dostala poněkud zabrat. Domluva s dospěláky tohoto oddílu by měla vyústit v jeho vymalování, abychom se zase novými prostory mohli chlubit.
  2. Ve dnech 13. a 18.6. se v sokolovně budou konat Akademie obou našich základních škol. V tyto dny necvičíme.
  3. 15. října by k nám do sokolovny měla přijet legenda naší folkové písně – Spirituál kvintet. Koncert o to cennější, že bude patrně poslední. SK ohlásil po 60 letech své činnosti ukončení činnosti.
  4. Po opakovaném (ale jen mírném) úniku plynu u plynoměru, byl tento nejdříve přetěsněn a poté i vyměněn.
  5. Máme tři dlouhodobé dlužníky, kteří nereagují na žádné výzvy o doplacení. Nezbylo, než na ně podat žalobu… Věříme, že nikdo podobný se v budoucnu v našich řadách již neobjeví.
Srpen 2019
« Čvc   Zář »