Přeji si dostávat upozornění na nové články na webu

Konec roku byl na události a akce v sokolovně hodně bohatý. A tak až teď, když utichl předvánoční shon a povánoční dohánění všeho, co jsme o svátcích prolenošili, je i čas na to, alespoň několika fotografiemi vzpomenout na to, co se u nás odehrálo.

22.11. zavítalo do sokolovny opravdu „velké“ divadlo – Společnost Josefa Dvořáka s hrou „Čochtan vypravuje“. I když asi nejznámější z českých vodníků a oblíbený herec, přesto sokolovna nebyla naplněna tak, jak by mohla a jak by si hra zasloužila. Paradoxem je, že ani ne 20 km od Českého Brodu, kousek od Olešky, se tato hra hrála v osamělém bývalém mlýně, kde se lidi téměř nemohli vejít. Český Brod je na kulturu zvláštní…  Tak alespoň pár fotek.

6. prosince jsme se v sokolovně sešli k poslechnutí adventního koncertu v podání loketské skupiny Roháči. Letitá stálice na folkovém a trampském nebi nás na téměř dvě hodiny uvedla do absolutní vánoční pohody, kdy jsme si nejen poslechli krásné koledy a písničky, ale také společně zazpívali. Moc pěkný koncertík a zase jen k tomu můžeme říct, že je škoda, že ho neslyšelo více lidí.

Leden 2019
« Pro