O víkendu vyrazil oddíl aerobiku do Liberce na své první závody v této sezóně. Konkurence byla veliká, a proto nás potěšilo, že jsme si odvezli hned tři medailová umístění. Jednoho z největších úspěchů dosáhl náš tým Poison, který trénuje pod vedením Elišky Strakošové a Míši Kokešové. Krásně se popraly se starší konkurencí i holčiny ze sportovního týmu Sofia, které trénují také s  Eliškou a Míšou. Tomuto týmu se loni podařilo vyhrát republikové finále a letos nám postoupil, s věkovým průměrem 9,1, do kategorie do 11 let. Pro holky to byla velká zkušenost a starší konkurence je bude výkonnostně posouvat vzhůru. Dobře si vedlo i našim malým závodníkům. V maxitýmu holkám zacinkalo stříbro a těm úplně nejmladším, svěřencům Denisy Csomorové, se na krku houpala bronzová placička.

Ve sportovním aerobiku se nejvíce dařilo Báře Školové 4., Anata Blechová 9. (z 33 závodníc). Obě osmileté závodnice letos poprvé závodí ve vyšší věkové kategorii. Společně v dvojici vybojovaly také čtvrtou příčku. Ze starších závodnic se do první desítky podařilo probojovat i Veronice Vomáčkové.

Všem závodníkům a trenérkám gratuluji a děkuji za jejich práci.