Milí účastníci kurzu tanečních, vážení rodiče.

Situace týkající se onemocnění COVID-19 není stále příznivá. Naopak, začíná opět období plošných opatření a omezení. Máme samozřejmě snahu, aby kurz tanečních proběhl, ale bude třeba bezpodmínečně dodržovat určitá bezpečnostní pravidla a smířit se i s tím, že nebude platit všechno, co bylo dříve samozřejmé.

Prosíme Vás tedy všechny o bezpodmínečné dodržování níže uvedených pravidel. Jejich nedodržování by vedlo k vykázání účastníka z kurzu a jeho doprovod k opuštění prostor sokolovny, a to jistě nikdo z nás nechce. Děkujeme tedy za odpovědné dodržování.

• Do prostor sokolovny vstupují všichni účastníci kurzu i jejich doprovod zásadně v roušce. Bez roušky nebude nikomu vstup povolen.
  • Doprovodem účastníka kurzu jsou pro běžné hodiny pouze rodinní příslušníci. Kamarádi a přátelé účastníků budou do sokolovny vpuštěni pouze na prodloužené hodiny a věneček, pokud to dovolí epidemiologická situace a kapacita sokolovny. Proto je, prosíme, na běžné hodiny nezvěte.
  • Účastníci kurzu a jejich doprovod absolvují hodiny výhradně v oddělených sektorech. Účastníkům kurzu je samozřejmě jako jejich sektor vyhrazen velký sál sokolovny, jejich doprovodu je určen jako sektor prostor galerie nad hlavním sálem. Doprovodu není povolen vstup do sálu a účastníkům kurzu vstup na galerii! Jen na základě tohoto opatření může proběhnout běžná taneční hodina bez povinných roušek.
  • Ve vyhrazených sektorech je povolen pohyb bez roušky, pokud počet osob v sektoru nepřesáhne 100 osob. Toto se týká běžných hodin kurzu, pro prodloužené hodiny a věneček bude vydán aktuální pokyn dle vývoje situace.
  • V prostoru galerie je možné umístit cca 40 míst k sezení. Je třeba počítat se sníženým komfortem výhledu do sálu, proto zůstane část předního prostoru galerie bez židlí, aby se doprovod mohl ve výhledu prostřídat. Prosíme všechny o ohleduplné chování k ostatním.
  • Gardenky pro celý kurz v tomto roce nebudou prodávány. Pro každou hodinu kurzu bude prodávána jednorázová vstupenka pro doprovod na galerii, která nebude mít určené konkrétní místo k sezení. Prodloužené hodiny a věneček budou opět řešeny samostatně na základě vývoje situace. Pokud si již někdo gardenku zakoupil, budou mu peníze vráceny.
  • Před opuštěním svého sektoru je každý povinen nasadit si roušku! Týká se to například návštěvy toalet či nákupu nápojů v kiosku občerstvení. V tomto roce bude kiosek prodávat pouze nealkoholické nápoje, nebude možné zakoupit ani víno, chlebíčky a další. Zároveň upozorňujeme, že je přísně zakázáno jakékoliv alkoholické nápoje do sokolovny přinášet. Porušení tohoto zákazu bude znamenat vykázání účastníka kurzu či doprovodu ze sokolovny bez náhrady.

Děkujeme.

výbor T. J. Sokol Český Brod