Přeji si dostávat upozornění na nové články na webu
  1. Příští pátek odjede delegace Sokola do Plzně prohlédnout si výstavu o Janu Koulovi. Výsledkem by měl být vypravený autobus z Českého Brodu pro zájemce o tuto zajímavou výstavu o českobrodském rodákovi.
  2. Máme za sebou hloubkovou kontrolu, kterou u nás provedli hasiči. Chtěli vidět spoustu papírů, podrobně prohlédli celý objekt sokolovny a výsledkem bylo, že máme vše v pořádku! Již dlouho se o tento stav snažíme, ale přece jen jsme se před takto rozsáhlou kontrolou trochu klepali… 🙂
  3. Výbor navrhuje vyslance jednoty do předsednictva župy Barákovy pro nadcházející volební období. Navrženými vyslanci jsou br. Firbas a ses. Farkasová. Jako náčelníka župy budeme navrhovat cvičitele naší jednoty br. Jarka Kučeru.
  4. 13.3. proběhne schůze cvičitelů s volbou nového náčelnictva pro roky 2019 -2022.
  5. Vypátrali jsme chalupu, kam jezdil náš Sokol po druhé světové válce na hory. Víc v samostatném článku.
  6. Školení cvičitelů v prvním březnovém víkendu máme zdárně za sebou. Vše dopadlo dobře, nikomu se nic nestalo a my mámě několik doškolených cvičitelů a několik nových pomahatelů.
  7. S koncem února měli mít všichni zaplacené členské příspěvky na rok 2019. Do 15. března ještě tolerujeme pozdní platbu bez 10% penále, ale pozdější platby už budou bez výjimek penalizovány.  8 dlužníkům, kteří nezaplatili ještě ani rok 2018, byla poslána poslední výzva k platbě s vyčísleným penále. Výše jejich příspěvků se tak velmi zvýšila. A pokud ani tentokrát v dané lhůtě nezaplatí, dojde i na soudní vymáhání. Nedá se nic dělat, i nám chodí složenky a faktury a nikoho nezajímá, že jsme nevýdělečná dobrovolná organizace.
Březen 2019
« Úno