Výbor z důvodu vyhlášení protipandemických opatření  komunikoval elektronicky.

1. Blíží se termíny revizí komína a elektro, domlouváme revizní techniky.
  2. Odkládáme školení požárních hlídek na dobu, kdy bude činnost Sokola opět obnovena.
  3. Prostory bývalé sokolské kanceláře (a rehabilitace) budou pronajaty. Zájemci se mohou hlásit u br. jednatele.
  4. Z důvodu plánovaného pronájmu bude ve výše uvedených prostorech provedena sádrokartonová úprava stropu a stávající nevyužívaná sprcha nahrazena toaletou.
  5. Rekonstrukce dveří se oproti plánovanému termínu protáhla. Nicméně, protože v sokolovně se nic neděje, není to, prozatím, problém.
  6. V kotelně byla instalována tři nová topná čerpadla. Ta nahradila již dosluhující centrální čerpadlo. Vytápění sokolovny by tak mělo probíhat rychleji, navíc je zde nová možnost vytápět jen určité části sokolovny.
  7. Do konce měsíce budou sundány billboardy rozvěšené po městě, inzerující pořádání našich stopadesátiletých oslav a doprovodných akcí. Díky jarní i podzimní vlně koronaviru se, bohužel, neuskutečnila ani jedna z nich.
  8. Obdrželi jsme již druhou žádost filmařů o umožnění natáčení v sokolovně. Oběma žádostem jsme vyšli vstříc, ale jestli nakonec k natáčení dojde záleží na uvolnění vládních opatření.
  9. Kniha chystaná k našemu 150. výročí má za sebou poslední korektury a začátkem listopadu by měla jít do tisku.
  10. Někteří cvičitelé navrhli výboru zavést on-line cvičební hodiny. Velmi chvályhodný nápad, o jeho uvedení do praxe budou členové informováni mailem.
  11. Naše letošní žádost o dotaci z Ministerstva kultury se týká zhotovení nového dřevěného schodiště, vedoucího z hlavního sálu do suterénu sokolovny. Uvidíme, zda bude úspěšná.

Prosinec 2020
« Lis