1. Vstupní dveře byly odvezeny k opravě, vstup do sokolovny je, jak už bylo inzerováno, po dobu opravy zadním vchodem ze dvora.
  2. Systém nouzového osvětlení, který se porouchal, je opět funkční a již i po povinné revizi.
  3. Splnili jsme povinnost zaregistrovat se do rejstříku skutečných vlastníků nemovitostí.
  4. Vzhledem k nařízení MZ byly do doby rozvolnění tohoto nařízení přerušeny taneční kurzy. Hodiny tance se neruší, jen se jejich průběh odsouvá na dobu, kdy jejich konání bude opět možné.
  5. Od 5.10. je vyhlášen nouzový stav, v jehož důsledku smí na jednom místě uvnitř budovy cvičit skupinka pouze 10 osob, venku pak 20 osob. Tuto podmínku splňujeme díky dalším volným sálům, cvičenci jsou rozděleni po těchto skupinách do oddělených cvičebních prostor se zvýšenými hygienickými návyky a povinnou dezinfekcí.
  6. 8.10. vzpomeneme Večerem sokolských světel na všechny, kteří položili život za naši svobodu. Akce Pouštění světýlek se koná od 18,30 a díky opatřením MZ jsme ji přesunuli z Malechova do městského parku „ke stavidlu“, kde návštěvníci po vypuštění lodičky budou odcházet do volného prostoru podle břehu Šembery.
  7. Byl inovován kamerový systém lepšími typy kamer. Kvalita přenosu je nyní výrazně vyšší.
  8. Byla provedena revize tlakových nádob.
  9. Stále probíhají korektury očekávané velké pamětní knihy o českobrodském Sokole. Bude v ní 930 fotografií a dokumentů a celkový rozsah knihy překročí 500 stran!
  10. V nejbližší době budou sejmuty po městě vyvěšené billboardy, zvoucí na výroční akce Sokola. Jejich další prezentace po městě je již zbytečná.
  11. Od příštího roku se nebudou vracet poměrné části členských příspěvků za neodchozenou část roku. Výjimkou budou opravdu vážné důvody (stěhování, vážná nemoc apod.), které samostatně zváží výbor T. J.
  12. Do konce září měly být zaplaceny členské příspěvky novými členy, kteří k nám přišli na začátku nového školního roku. V druhé polovině října budou vyhlášeny dva termíny (předběžně 21. a 22.10.), kdy se budou vydávat členské průkazy a známky.

Říjen 2020
« Zář