Kalendář akcí

NáborHlavní vedoucí oddílu aerobiku je Eliška Strakošová, která se v Českém Brodě věnuje dětem od roku 2000. Od té doby se oddíl hodně rozrostl a v posledních letech získal i mnoho ocenění i medailí. Několika našim svěřencům se dokonce podařilo probojovat na mezinárodní závody a měli tak možnost porovnat své síly se zahraničními závodníky.

Přesto naší hlavní čiností jsou pravidelné lekce aerobiku a dalších pohybových aktivit pro děti, mládež i dospělé, kteří se nevěnují tomuto sportu vrcholově. Děti připravujeme na závody různých výkonnostních úrovní a snažíme se o smysluplnné vyplnění jejich volného času. Dospělým nabízíme několik typů lekcí aerobního a posilovacího charakteru.

Šikovné holky a kluky do 9 let přijímáme po celý rok. Tréninky probíhají v sokolovně v Českém Brodě, každé pondělí a středu. Noví zájemci se mohou hlásit u vedoucí oddílu aerobiku Elišky Strakošové (tel.: 774 962 942, estrakosova@centrum.cz). S sebou si nezapomeňte cvičební úbor, pevné boty na cvičení a pití!

Závodní skupiny aerobiku trénují pondělí, středa a pátek. Starší zájemci o aerobik se rovněž mohou hlásit u vedoucí oddílu.

Více o naší práci je možné se dozvědět na www.corridoor.cz, kde i informujeme o našich akcích.

Konání jaké kulturní akce byste uvítali v sokolovně ?
Červenec 2017
« Čvn