Formulář přihlášky i odhlášky si, prosím, vytiskněte a vyplněný jej vhoďte do jedné ze schránek v sokolovně. Jedna schránka se nachází v zádveří hlavního vstupu do sokolovny z Tyršovy ulice a je přístupná pouze v době otevření sokolovny. Druhá schránka je umístěna ve dveřích zadního vstupu do sokolovny na dvoře, kam se dostanete průjezdem, kudy vyjíždějí hasiči. Tato schránka je přístupná kdykoliv. Mailem zaslaná přihláška či odhláška má pouze informativní charakter a nesplňuje požadavky T. J. pro řádné přihlášení či odhlášení. Elektronicky je ale možné zaslat oba dokumenty datovou schránkou.

Přihláška člena

Pokud nadále nechcete být členem Sokola, je třeba se pomocí níže uvedeného formuláře „Odhláška člena“ ze Sokola odhlásit. Podmínky odhlášení jsou uvedeny v „Organizačním řádu T. J.“ a jsou povinné pro všechny členy T. J.
Odhláška se výboru T. J. doručuje výhradně PŘED termínem plánovaného vystoupení člena z ČOS. Dodatečné odhlášení členství v ČOS je možné pouze ze závažných důvodů a se souhlasem výboru T. J. Řádné ukončení členství je podmíněno vyrovnáním všech finančních závazků člena (členské spolkové příspěvky) za dobu jeho členství. V případě dluhu vůči T. J. je tato oprávněna požadovat na svém bývalém členu celou dlužnou částku včetně penále za pozdní platbu stanovené výborem jednoty, a to i soudní cestou.

Odhláška člena

Říjen 2024